275/40R22 107Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/40R22 107Y SportContact 7 XL FR

275/40R22 107Y SportContact 7 XL FR

20,763.00 ден

На лагер

20,763.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500304 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Додадовте производ во Вашата кошничка: