275/45R19 108Y RXMOTION U11 XL

ROADX
-20%

275/45R19 108Y RXMOTION U11 XL

275/45R19 108Y RXMOTION U11 XL

5,352.00 ден

На лагер

5,352.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019178-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: