275/45R20 110V S-WNT r-f (*) XL

PIRELLI

275/45R20 110V S-WNT r-f (*) XL

275/45R20 110V S-WNT r-f (*) XL

26,410.00 ден

На лагер

26,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018200 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: