275/45R21 107Y P ZERO (MO)

PIRELLI
-10%

275/45R21 107Y P ZERO (MO)

275/45R21 107Y P ZERO (MO)

16,695.00 ден

На лагер

16,695.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008388 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: