275/45R21 110Y DX640 XL

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

275/45R21 110Y DX640 XL

275/45R21 110Y DX640 XL

10,160.00 ден

На лагер

10,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015196-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: