275/50R20 113V TS870 P XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/50R20 113V TS870 P XL FR

275/50R20 113V TS870 P XL FR

18,027.00 ден

На лагер

18,027.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501837 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: