285/30R21 100W WinterContact TS860 S XL

CONTINENTAL
-10%

285/30R21 100W WinterContact TS860 S XL

285/30R21 100W WinterContact TS860 S XL

30,375.00 ден

На лагер

30,375.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500068 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

RR

B

Профил

30

WR

C

Дијаметар

R21

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860

Додадовте производ во Вашата кошничка: