285/35R20 104V TS830 P XL N0

CONTINENTAL

285/35R20 104V TS830 P XL N0

285/35R20 104V TS830 P XL N0

25,650.00 ден

На лагер

25,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020652 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: