285/40R19 103V PILOT ALPIN 4 N1

MICHELIN

285/40R19 103V PILOT ALPIN 4 N1

285/40R19 103V PILOT ALPIN 4 N1

23,320.00 ден

На лагер

23,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021494 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: