285/40R22 110V TS850P AO XL FR

CONTINENTAL
-10%

285/40R22 110V TS850P AO XL FR

285/40R22 110V TS850P AO XL FR

20,538.00 ден

На лагер

20,538.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500069 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS850P

Додадовте производ во Вашата кошничка: