285/45R21 113Y SportContact 6 AO Silent

CONTINENTAL
-10%

285/45R21 113Y SportContact 6 AO Silent

285/45R21 113Y SportContact 6 AO Silent

24,813.00 ден

На лагер

24,813.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017018 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

113

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: