285/45R22 114Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

285/45R22 114Y PILOT SPORT 4 SUV XL

285/45R22 114Y PILOT SPORT 4 SUV XL

33,488.40 ден

На лагер

33,488.40 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501825 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

114

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: