285/60R18 116H SUV SNOW RI

RIKEN

285/60R18 116H SUV SNOW RI

285/60R18 116H SUV SNOW RI

9,700.00 ден

На лагер

9,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020764 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: