305/40R20 112V TS830P SUV NO XL

CONTINENTAL

305/40R20 112V TS830P SUV NO XL

305/40R20 112V TS830P SUV NO XL

24,820.00 ден

На лагер

24,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014288 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

RR

D

Профил

40

WR

C

Дијаметар

R20

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: