305/40R20 112H WINMASTER PROX ARW 5 XL

ARIVO

305/40R20 112H WINMASTER PROX ARW 5 XL

305/40R20 112H WINMASTER PROX ARW 5 XL

8,230.00 ден

На лагер

8,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505002 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

112H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: