305/40R20 112V S-WNT r-f XL

PIRELLI

305/40R20 112V S-WNT r-f XL

305/40R20 112V S-WNT r-f XL

27,250.00 ден

На лагер

27,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023937 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Додадовте производ во Вашата кошничка: