315/30R21 105W TS860S XL

CONTINENTAL

315/30R21 105W TS860S XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

26.110 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015706 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860 S

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Runflat

0

RR

B

WR

C

Noise

75

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.