165/60R15 77H N’blue HD Plus

NEXEN

165/60R15 77H N’blue HD Plus

165/60R15 77H N’blue HD Plus

3,820.00 ден

На лагер

3,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500577 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: