165/60R15 77H Bravuris 5

BARUM
-10%

165/60R15 77H Bravuris 5

165/60R15 77H Bravuris 5

4,725.00 ден

На лагер

4,725.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 01045 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: