165/65R15 81T PRIMACY 4

MICHELIN
-10%

165/65R15 81T PRIMACY 4

165/65R15 81T PRIMACY 4

6,120.00 ден

На лагер

6,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500479 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: