165/65R15 81T UltraContact

CONTINENTAL
-10%

165/65R15 81T UltraContact

165/65R15 81T UltraContact

5,814.00 ден

На лагер

5,814.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500232 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: