165/65R15 81T BRAVURIS 5

OUTLET 2021
BARUM

165/65R15 81T BRAVURIS 5

165/65R15 81T BRAVURIS 5

4,750.00 ден

На лагер

4,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500088-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: