165/70R14 81T EcoContact 6

CONTINENTAL
-10%

165/70R14 81T EcoContact 6

165/70R14 81T EcoContact 6

4,689.00 ден

На лагер

4,689.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019097 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: