165/70R14 85T MP270 XL

MILEVER
-10%

165/70R14 85T MP270 XL

165/70R14 85T MP270 XL

1,962.00 ден

На лагер

1,962.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503844 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

85

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: