165/70R14 81T N’blue HD Plus

NEXEN

165/70R14 81T N’blue HD Plus

165/70R14 81T N’blue HD Plus

3,120.00 ден

На лагер

3,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500581 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: