165/70R14 81T QUARTARIS 5

BARUM

165/70R14 81T QUARTARIS 5

165/70R14 81T QUARTARIS 5

3,310.00 ден

На лагер

3,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500090 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: