175/65R15 84T SNOW RI

RIKEN

175/65R15 84T SNOW RI

175/65R15 84T SNOW RI

3,720.00 ден

На лагер

3,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015306 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: