175/70R14 84T MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR
-5%

175/70R14 84T MP62 ALL WEATHER EVO

175/70R14 84T MP62 ALL WEATHER EVO

3,686.00 ден

На лагер

3,686.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500358 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: