185/55R15 82H ENERGY SAVER+

MICHELIN

185/55R15 82H ENERGY SAVER+

185/55R15 82H ENERGY SAVER+

8,120.00 ден

На лагер

8,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009798 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: