185/55R15 82V Hectorra 5

MATADOR

185/55R15 82V Hectorra 5

185/55R15 82V Hectorra 5

5,130.00 ден

На лагер

5,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504396 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: