185/50R16 81H PRIMACY 4 E

TOYO
-10%

185/50R16 81H PRIMACY 4 E

185/50R16 81H PRIMACY 4 E

10,645.00 ден

На лагер

10,645.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020422 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: