185/55R15 82H MP47 Hectorra 3

MATADOR

185/55R15 82H MP47 Hectorra 3

185/55R15 82H MP47 Hectorra 3

5,080.00 ден

На лагер

5,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500360 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: