185/60R14 82T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-10%

185/60R14 82T WINGUARD SNOW G 3 WH21

185/60R14 82T WINGUARD SNOW G 3 WH21

3,267.00 ден

На лагер

3,267.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502163 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G 3 WH21

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: