185/60R14 82T ALPIN A4

MICHELIN

185/60R14 82T ALPIN A4

185/60R14 82T ALPIN A4

5,690.00 ден

На лагер

5,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004748 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A4

Додадовте производ во Вашата кошничка: