185/60R14 82T WinterContact TS870

CONTINENTAL
-10%

185/60R14 82T WinterContact TS870

185/60R14 82T WinterContact TS870

5,391.00 ден

На лагер

5,391.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023282 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: