185/60R14 86H ALL SEASON XL TA

TAURUS

185/60R14 86H ALL SEASON XL TA

185/60R14 86H ALL SEASON XL TA

3,120.00 ден

На лагер

3,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019232 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: