185/60R14 86H ALL SEASON XL RI

RIKEN
-10%

185/60R14 86H ALL SEASON XL RI

185/60R14 86H ALL SEASON XL RI

2,844.00 ден

На лагер

2,844.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019386 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: