185/60R14 86H AllSeasonContact XL

CONTINENTAL
-10%

185/60R14 86H AllSeasonContact XL

185/60R14 86H AllSeasonContact XL

4,743.00 ден

На лагер

4,743.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502779 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

AllSeasonContact

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: