185/60R15 84T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-5%

185/60R15 84T WINGUARD SNOW G 3 WH21

185/60R15 84T WINGUARD SNOW G 3 WH21

3,553.00 ден

На лагер

3,553.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502164 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G 3 WH21

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: