185/65R15 88T MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR

185/65R15 88T MP62 ALL WEATHER EVO

185/65R15 88T MP62 ALL WEATHER EVO

3,960.00 ден

На лагер

3,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500368 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: