185/65R15 88T PRIMACY 4

MICHELIN
-10%

185/65R15 88T PRIMACY 4

185/65R15 88T PRIMACY 4

5,184.00 ден

На лагер

5,184.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500483 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: