185/65R15 92T WINTER XL TA

TAURUS

185/65R15 92T WINTER XL TA

185/65R15 92T WINTER XL TA

3,720.00 ден

На лагер

3,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015302 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

92

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: