185/65R15 88T WinterContact TS870

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

185/65R15 88T WinterContact TS870

185/65R15 88T WinterContact TS870

4,584.00 ден

На лагер

4,584.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023280-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

RR

C

Профил

65

WR

B

Дијаметар

R15

Noise

70B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: