185/75R16C 104/102S NANO ENERGY VAN

TOYO

185/75R16C 104/102S NANO ENERGY VAN

185/75R16C 104/102S NANO ENERGY VAN

6,340.00 ден

На лагер

6,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503611 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY VAN

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: