185/75R16C 104/102R CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

185/75R16C 104/102R CARGOSPEEDEVO RI

185/75R16C 104/102R CARGOSPEEDEVO RI

4,500.00 ден

Out of stock

4,500.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503978 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: