195/75R16C 107/105R CARGO WINTER RI

RIKEN

195/75R16C 107/105R CARGO WINTER RI

195/75R16C 107/105R CARGO WINTER RI

6,360.00 ден

На лагер

6,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010177 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: