195/75R16C 107/105R SnoVanis 3 8PR

BARUM

195/75R16C 107/105R SnoVanis 3 8PR

195/75R16C 107/105R SnoVanis 3 8PR

6,690.00 ден

На лагер

6,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502947 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

SnoVanis 3

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: