195/50R15 82V N’blue HD Plus

NEXEN

195/50R15 82V N’blue HD Plus

195/50R15 82V N’blue HD Plus

3,540.00 ден

На лагер

3,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500595 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: