195/50R15 82V PROXES R888R

TOYO

195/50R15 82V PROXES R888R

195/50R15 82V PROXES R888R

8,690.00 ден

На лагер

8,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019883 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES R888R

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: