195/55R15 89V MP62 ALL WEATHER EVO XL

MATADOR
-10%

195/55R15 89V MP62 ALL WEATHER EVO XL

195/55R15 89V MP62 ALL WEATHER EVO XL

4,716.00 ден

На лагер

4,716.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500375 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Додадовте производ во Вашата кошничка: